Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта без мана намалена екстра
без мана намалена екстра
без мана намалена екстра без мана намалена екстра без мана намалена екстра без мана намалена екстра

без мана намалена екстра

150 МКД

Град: Прилеп

Материјали: --

Ознаки: сива

0
0

Голема сива ташна, собира многу работи, мислам дека материјалот е еко кожа, мек на дофат, но незнам сигурно-нема мана...намалена

Додадено: 4.4.2018 Прегледи: 178

VioletaS

208
0

Членот го следат

112

Членот ги следи

7