Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Невообичаени ***НАМАЛЕНА****ARMANI JEANS HANDBAG
***НАМАЛЕНА****ARMANI JEANS HANDBAG
***НАМАЛЕНА****ARMANI JEANS HANDBAG ***НАМАЛЕНА****ARMANI JEANS HANDBAG

***НАМАЛЕНА****ARMANI JEANS HANDBAG

3800 МКД

Бренд: armani jeans

Град: Охрид

Материјали: ташна //

Ознаки: armani jeans tasna ташна

2
0

Ташна со преубав квалитет. Голема и совршена за секаква комбинација. За повеќе слики пишете ми. Нема никаква оштета, ниту гребнатинка на ташната ниту на рачките.

Додадено: 25.4.2018 Прегледи: 327

zana1992

44
1

Членот го следат

46

Членот ги следи

100