Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
DKNY ТАШНА
DKNY ТАШНА DKNY ТАШНА DKNY ТАШНА DKNY ТАШНА

DKNY ТАШНА

ПРОДАДЕНО

Бренд: dkny

Град: Скопје

Материјали: safianokoza

Ознаки: tasna

5
0

DKNY оригинал ташна . Материјалот е сафиано кожа . Средна големина убаво организирана со многу прегради . Кратко носена . Може да се носи на рамо и преку рамо .

Додадено: 16.5.2018 Прегледи: 1154

crvenkapa

221
0

Членот го следат

414

Членот ги следи

12