Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Светло кафеава чанта
Светло кафеава чанта
Светло кафеава чанта Светло кафеава чанта Светло кафеава чанта Светло кафеава чанта

Светло кафеава чанта

350 МКД

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: кафеава намалено еко кожа чанта

0
0

Елегантно кафеаво плик-чанте, со златно синџирче. *Со секој купен производ следува поклон! *Не правам размена!

Додадено: 16.5.2018 Прегледи: 119

Creativa

4
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

3