Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO
НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO
НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO

НАМАЛЕНО 300ден! Чанта - DUKI DASO

300 МКД

Бренд: duki daso

Град: Битола

Материјали: eko koza еко кожа

Ознаки: еко кожа чанта

2
0

Темно зелена чанта Duki Daso. Средна големина. **СО СЕКОЈ КУПЕН ПРОИЗВОД СЛЕДУВА ПОКЛОН! *НЕ ПРАВАМ РАЗМЕНА!

Додадено: 22.5.2018 Прегледи: 187

Creativa

4
1

Членот го следат

10

Членот ги следи

2