Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Лaкована чанта
Лaкована чанта

Лaкована чанта

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: лак

Ознаки: cross-body мала чанта

2
0

Елегантна мала лакована чанта сопрегради, која подеднакво добро оди со фустан , но и на фармерки и спортска јакна

Додадено: 25.5.2018 Прегледи: 67

LjiljanaKojic

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0