Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mala ZARA tasna
Mala ZARA tasna Mala ZARA tasna Mala ZARA tasna

Mala ZARA tasna

450 МКД

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: krzno koza

Ознаки: tasnicka tasna mala zara kafena

25
0

Ovaa mala tasnicka ke ja napravi sekoja vasa kombinacija pointeresna i sik. Odgovara na dnevni i vecerni kombinacii. Vo mnogu dobra sostojba, nosena e nekolku pati. Ve ocekuvam :))

Додадено: 6.6.2018 Прегледи: 1045

fashionkilla

18
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

39