Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна Ташна

Ташна

ПРОДАДЕНО

Бренд: орифлејм

Град: Тетово

Материјали: платно

Ознаки: ташна

0
0

Мултифункционална ташна собира буквално се бидејќи е голема висина 29 а ширина 46 и има од страните како за собирање може да се види на сликите.Нова никогаш не е употребана како што ја купив така стои.Ја продавам по скромна цена од она што е платена.Испракам по карго.Размена не.

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 74

Bambi.star13

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0