Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ASUS laptop
ASUS laptop ASUS laptop ASUS laptop

ASUS laptop

12000 МКД

Бренд: asus

Град: Прилеп

Материјали: nz

Ознаки: x55vd

0
0

Продавам лаптоп во одлична состојба.Преинсталиран е пред 1 недела. Сосема нов хард диск, се гледа и на сликите дека е скроз празен. Модел на лаптопот: x55vd. Само полначот не е оригинал. За подетални информации 075650294 или порака. По можност само од Прилеп, да не го праќам по карго, не ми е сигурно заради заштита на лаптопот.

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 104

angieppp

11
2

Членот го следат

11

Членот ги следи

14