Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona kozna tasna
Mona kozna tasna Mona kozna tasna Mona kozna tasna

Mona kozna tasna

400 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mona

3
0

Tasnata e idealna dimenzija, sredno golema,ima ostetuvanje od stranata. Osven toa, se drugo e sosema ok.

Додадено: 28.6.2018 Прегледи: 639

elizabetabuj

93
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

20