Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ranec
Ranec Ranec

Ranec

600 МКД

Град: Крива Паланка

Материјали: platno

Ознаки: ranec platno

2
0

Ranec od platno. Ne go koristam zatoa go prodavam. Ne nosen ni ednas, stoi kako sto e kupen so etiketa.

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 137

stefanii32

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0