Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sisley nova tasna
Sisley nova tasna

Sisley nova tasna

700 МКД

Бренд: sisley

Град: Скопје

Материјали: canta sisley nova

Ознаки: srebrena bela sisley

9
0

Nova tasna, nosena mnogu malku. Vo odlicna sostojba! Dimenzii Visina 20cm Dolzina 25 Shirina 15

Додадено: 2.8.2018 Прегледи: 334

Fashionfashion

10
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1