Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Victoria’s Secret ташна
Victoria’s Secret ташна
Victoria’s Secret ташна Victoria’s Secret ташна Victoria’s Secret ташна Victoria’s Secret ташна

Victoria’s Secret ташна

500 МКД

Бренд: victoria’s secret

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: ташна victoriassecret vs

9
0

Victoria’s secret ташна која дефинитивно ќе ве направи уникатни. Користете ја за секојдневни активности низ град, или во летните денови на плажа. Во одлична состојба, носена 1-2 пати.

Додадено: 16.8.2018 Прегледи: 234

fashionkilla

18
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

40