Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Nova tasna od Svajcarija
Nova tasna od Svajcarija
Nova tasna od Svajcarija Nova tasna od Svajcarija

Nova tasna od Svajcarija

1500 МКД

Бренд: michael kors

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nova

9
0

Tasnata e skroz nova ne e nosena nitu ednas. Kupena mi e od Svajcarija.

Додадено: 23.8.2018 Прегледи: 249

KaterinaBorovic

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

79