Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Сосема НОВА ГОЛЕМА
Сосема НОВА ГОЛЕМА
Сосема НОВА ГОЛЕМА

Сосема НОВА ГОЛЕМА

350 МКД

Бренд: nz

Град: Кичево

Материјали: eko koza

Ознаки: canta nova

2
0

Чантата е нова нема никаква маана има патент и две прегради. Доста собира. Димензии 45x25см.

Додадено: 10.9.2018 Прегледи: 188

IvanaUltimusa

9
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

24