Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Лилава ташна
Лилава ташна Лилава ташна

Лилава ташна

300 МКД

Бренд: нз

Град: Кичево

Материјали: еко кожа

Ознаки: lila ta[na postarska

3
0

Чантата е носена 2-3 пати за на училиште нема никаква маана, собира доста.

Додадено: 10.9.2018 Прегледи: 126

IvanaUltimusa

9
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

24