Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта DUKI DASO *резервирано*
DUKI DASO *резервирано*
DUKI DASO *резервирано* DUKI DASO *резервирано* DUKI DASO *резервирано*

DUKI DASO *резервирано*

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: елегантна бела dukidaso чанта

6
0

Прекрасна елегантна бела ташна, носена 1-2 пати, зачувана, во одлична состојба. Димензиите се 31х30х11

Додадено: 10.9.2018 Прегледи: 497

black.swan

10
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

2