Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Морнарска ташна
Морнарска ташна
Морнарска ташна Морнарска ташна

Морнарска ташна

400 МКД

Бренд: атмосфере

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: ташна

14
0

Ташна купена од Белгија, практично нова. Многу убава комбинација на бои кои се лесни за комбинирање. Димензии : висина 20см, должина 25см и ширина 8цм.

Додадено: 16.9.2018 Прегледи: 190

MajaGligorovska

59
1

Членот го следат

124

Членот ги следи

40