Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Поштарска Прекрасна ташничка
Прекрасна ташничка
Прекрасна ташничка Прекрасна ташничка

Прекрасна ташничка

300 МКД

Бренд: незнам

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: ташна

1
0

Прекрасна ташничка комбинација од тегет и бело. Белата боја е како машничка на капакот на ташничката, со нежно сребрени синџирче. Димензии : должина 39см, висина 17см

Додадено: 16.9.2018 Прегледи: 75

MajaGligorovska

66
1

Членот го следат

130

Членот ги следи

42