Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта GUESS orginal TASNA unikatna !
GUESS orginal TASNA unikatna !
GUESS orginal TASNA unikatna ! GUESS orginal TASNA unikatna ! GUESS orginal TASNA unikatna ! GUESS orginal TASNA unikatna ! GUESS orginal TASNA unikatna !

GUESS orginal TASNA unikatna !

2800 МКД

Град: Скопје

Материјали: eko koza kvalitetna

Ознаки: tasna bags guess

2
0

Original canta na Guess,Kupena od Fashion&friends za 9500 proslata godina(na popust) Cenata e fiksna, cantata si vredi ! Guess bags code CM453523 Dosta golema, stavena mi e ponekogas. Mnogu e moderna i unikatna. Bez poraki za razmena!!

Додадено: 19.9.2018 Прегледи: 543

ShoppingQueen*

294
3

Членот го следат

246

Членот ги следи

0