Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црна ташна
Црна ташна Црна ташна Црна ташна Црна ташна

Црна ташна

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: ташна

1
0

Црна обична ташна, долгата рачка не се вади. Да напоменам дека ташната е носена (затоа е и цената), но сепак е сочувана. (Има можност за промени на цената)

Додадено: 26.9.2018 Прегледи: 171

cinderellaD

6
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

3