Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Поштарска POLO kozhna torbica (za mashki)
POLO kozhna torbica (za mashki)
POLO kozhna torbica (za mashki) POLO kozhna torbica (za mashki)

POLO kozhna torbica (za mashki)

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: brend novo polo

1
0

Prodavam POLO videno mashka torbica so eko kozha e vo odlichna sostojba ima pred, zaden dzeb i vo sredina povekje.

Додадено: 27.9.2018 Прегледи: 124

brakjata.

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3