Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Лаптоп ранец за лаптоп
ранец за лаптоп
ранец за лаптоп ранец за лаптоп ранец за лаптоп ранец за лаптоп

ранец за лаптоп

800 МКД

Бренд: incase

Град: Скопје

Материјали: најлон

Ознаки: убава ранец лаптоп торба

4
0

Продавам ранец за лаптоп од брендот Incase, квалитетен амерички бренд за корпоративни аксесоари. Торбата е платена 250 долари. Носен е, но е во одлична состојба. Внатрешно е поделен на дел за лаптоп со високо ниво на заштита, обложен со плишан материјал за меко чување на лаптопот, спореден џеб за документи и главен дел за остатокот реквизити (полнач, маус, слушалки, несесер, новчаник и сл. Надвор има три помали џебови (фонтално, горе и на едната прерамка). Надворешноста е целосно водоотпорна! Карактеристиките на брендот, материјалите и нивото на заштита може да ги ѕирнете тука https://www.incase.com/products/bags/backpacks

Додадено: 29.9.2018 Прегледи: 418

NikolovskaA

24
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

48