Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црна ташна
Црна ташна Црна ташна

Црна ташна

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: ....

8
0

Црна ташна со детали во златна боја ,внатре има преграда со патент

Додадено: 3.10.2018 Прегледи: 216

angelaskopje

4
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0