Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црно ранче
Црно ранче Црно ранче Црно ранче Црно ранче

Црно ранче

Подари

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: ранче calliope црно

6
0

Ранчето е носено многу, (но е одлично сочувано) затоа и го подарувам со бордото јакна од terranova што ми е објавена на профилот :))))))

Додадено: 28.10.2018 Прегледи: 205

cinderellaD

5
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

3