Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта [ПРОДАДЕНО] Црна голема Mona ташна
[ПРОДАДЕНО] Црна голема Mona ташна
[ПРОДАДЕНО] Црна голема Mona ташна

[ПРОДАДЕНО] Црна голема Mona ташна

3000 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: ташна мона

4
0

Црна голема кожна Mona ташна со свилена постава, многу малку користена. Собира А4 фолдери и 13' лаптоп без проблем.

Додадено: 1.11.2018 Прегледи: 591

KalinaZ

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0