Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Marella ташна
Marella ташна Marella ташна Marella ташна Marella ташна Marella ташна

Marella ташна

3300 МКД

Бренд: marella

Град: Скопје

Материјали: ekokoza

Ознаки: marella

12
0

Marella ташничка . Модел crossbody . Екокожа но висококвалитетна . Носена неколку пати скапо платена . Комплет со оригинална торбичка за чување .

Додадено: 2.11.2018 Прегледи: 603

crvenkapa

219
0

Членот го следат

409

Членот ги следи

12