Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанта Parfois
Чанта Parfois Чанта Parfois Чанта Parfois Чанта Parfois Чанта Parfois

Чанта Parfois

400 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: текстил еко-кожа

Ознаки: parfois шарена необична чанта

8
0

Артикл: Женска чанта Бренд: Parfois Боја: Црно-бела Состав: Текстил и еко-кожа Димензии: 26 цм висина и 30 цм ширина Рачки: Две пократки и една долга која може да се стави по потреба Прегради: Внатрешни - една голема која се закопчува со патент, а содржи и две помали, една со и една без патент; Надворешни - две големи и една помала, сите се закопчуваат со метално копче Состојба: Како нова, освен оштетувањето на едната рачка кое се гледа на сликата

Додадено: 6.11.2018 Прегледи: 756

Persephone

29
1

Членот го следат

35

Членот ги следи

1