Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chanel ташна
Chanel ташна Chanel ташна Chanel ташна Chanel ташна

Chanel ташна

ПРОДАДЕНО

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: chanel ташна

3
0

Ташната е носена но супер сочувана, димензии 21х29

Додадено: 14.11.2018 Прегледи: 224

black.swan

10
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

2