Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Моето омилено
Моето омилено Моето омилено Моето омилено

Моето омилено

200 МКД

Град: Прилеп

Материјали: како кожа

Ознаки: кафеаво

0
0

Носена но сочувана нема некои значајни оштетувања, иако нее многу голема, а нее ни мала, има доста простор , ве долеми прегради едно внатрешно и едно надворешно џепче, материјалот мек како кожа

Додадено: 14.11.2018 Прегледи: 94

VioletaS

205
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

7