Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова
Нова Нова Нова

Нова

300 МКД

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: портокалово црвено

0
0

Нова кожена ташна, средна големина, со една голема преграда и неколку мали, јас не ја ставив ниеднаш, некако немаше со што да ја искомбинирам, бојата е помеѓу црвено-портокалово

Додадено: 14.11.2018 Прегледи: 126

VioletaS

222
0

Членот го следат

136

Членот ги следи

7