Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Голема ташна
Голема ташна
Голема ташна Голема ташна Голема ташна

Голема ташна

200 МКД

Град: Прилеп

Материјали: еко кожа

Ознаки: сиво маслинесто темно

1
0

Голема ташна со една преграда, во неодредена темно сиво-маслинеста боја, на рачките има мало оштетување, но здрави се рачките нема никаков проблем а и затоа цената е ниска

Додадено: 14.11.2018 Прегледи: 174

VioletaS

221
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7