Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Лаптоп Ранец за лаптоп 15"
Ранец за лаптоп 15
Ранец за лаптоп 15

Ранец за лаптоп 15"

1500 МКД

Бренд: intel

Град: Скопје

Материјали: полиестер пластика poliester plastika

Ознаки: ranec rance backpack laptop

2
0

Intel hard shell 15" ранец за лаптоп кој нуди целосна заштита на лаптопот при пад и удари, поради тврдата shell конструкција. Ранецот е во одлична состојба, 1500 денари

Додадено: 2.12.2018 Прегледи: 319

Nskwear

4
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

1