Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara city bag REZZZ.
Zara city bag REZZZ. Zara city bag REZZZ. Zara city bag REZZZ. Zara city bag REZZZ.

Zara city bag REZZZ.

ПРОДАДЕНО

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: tote,city,bag

2
0

Nosena samo ednas.Sredna golemina.Moze da se nosi i kako hand bag,moze i preku ramo.Pisuva deka e kozna,a i platena e ko za kozna tasna(65e)od toj brend,no ne sum sigurna.

Додадено: 5.1.2019 Прегледи: 277

Anita555

63
1

Членот го следат

135

Членот ги следи

0