Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona ташна
Mona ташна Mona ташна Mona ташна

Mona ташна

ПРОДАДЕНО

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mona

9
0

Mona ташна.Изработена од квалитетна кожа, класичен кој никогаш не излегува од мода а цените се околу 7000 продажна на овие модели . Нема никакви траги од носење .

Додадено: 22.1.2019 Прегледи: 466

crvenkapa

214
0

Членот го следат

394

Членот ги следи

12