Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна

Ташна

400 МКД

Бренд: .

Град: Тетово

Материјали: кожа имитација

Ознаки: ташна

6
0

Ташничката е многу мала, собира телефон, но новчаник голем не.

Додадено: 24.1.2019 Прегледи: 238

maacee

3
1

Членот го следат

19

Членот ги следи

17