Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla
Furla Furla Furla Furla Furla

Furla

3000 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: #кожа #furla

4
0

Кожна ташна од брендот Фурла. Крем боја.

Додадено: 30.1.2019 Прегледи: 626

leonidas

18
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2