Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта ORIFLAME црвена чанта
ORIFLAME црвена чанта
ORIFLAME црвена чанта ORIFLAME црвена чанта ORIFLAME црвена чанта ORIFLAME црвена чанта ORIFLAME црвена чанта

ORIFLAME црвена чанта

100 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: еко-кожа

Ознаки: ташна oriflame црвена чанта

4
0

Црвена женска чанта од ORIFLAME. Бојата е црвена, баш онаква како на првата слика. Димензии: Висина: 28 цм Ширина: 35 цм Закопчување: Патент и метално копче Прегради: Една голема и една мала која се закопчува со патент + две мали за клучеви и телефон. Има оштетување на рачките од предната страна како на последната слика, што може ташнар да го реши со штепување.

Додадено: 17.2.2019 Прегледи: 402

Persephone

27
1

Членот го следат

35

Членот ги следи

1