Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla metropolis
Furla metropolis Furla metropolis Furla metropolis Furla metropolis

Furla metropolis

6000 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: bela

5
0

Orginal furla metropolis bela boja ( kozna ) mnogu kratok period koristena nema nikakva mana. Cena 6000 den

Додадено: 19.2.2019 Прегледи: 607

MaliotPrinc

76
3

Членот го следат

95

Членот ги следи

0