Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara shopper
Zara shopper Zara shopper Zara shopper Zara shopper Zara shopper

Zara shopper

3000 МКД

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: zara

11
0

Zara golema kozna tasna vo super sostojba.Ima i golema racka za na ramo. Se prodava pola od cenata koja e kupena Ne se razmenuvam

Додадено: 20.2.2019 Прегледи: 417

ANGELANGEL

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0