Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ARMANI  Tasna
ARMANI  Tasna ARMANI  Tasna ARMANI  Tasna ARMANI  Tasna

ARMANI Tasna

2500 МКД

Бренд: armani

Град: Скопје

Материјали: guma

Ознаки: poseba lila boja visna

1
0

Orginal Armani Tasna , Visna boja posebna zacuvana kupena od Armani prodavnica , tasna so nikogas ne iskaca od moda , posedna tasna .

Додадено: 27.2.2019 Прегледи: 465

Reina45

19
2

Членот го следат

36

Членот ги следи

3