Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Ранче и Торба
Ранче и Торба
Ранче и Торба

Ранче и Торба

1000 МКД

Бренд: avon

Град: Скопје

Материјали: џммццм

Ознаки: знзнзн

7
0

Новата колекција од Авон 1. Ранец 2. Торба на тркалца комплет за 1000 ден. Посебно Ранецот за 350, и торбицата за 700 ден.

Додадено: 8.3.2019 Прегледи: 397

Blondyy

14
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

8