Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна

Ташна

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

Црна ташна со ремен за на рамо,патентот не работи се закопчува само со металните копчиња

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 323

angelaskopje

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0