Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова чанта!
Нова чанта! Нова чанта! Нова чанта! Нова чанта!

Нова чанта!

550 МКД

Град: Штип

Материјали: кожа

Ознаки: кремаста чанта

11
0

Се продава нова чанта само еднаш, кратко употребена. Има кратка и долга рачка. Долгата рачка се вади. Нема никакви оштетувања. Цена. 550 денари.

Додадено: 13.3.2019 Прегледи: 498

MarijaGoceva

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

4