Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna

Tasna

350 МКД

Бренд: v

Град: Скопје

Материјали: kozna

Ознаки: tasna

8
0

Nova preubava kafena tasna. So privezok krznen koj moze da se izvadi. Ne e nosena nitu ednas.

Додадено: 19.3.2019 Прегледи: 292

eliboskovska

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

1