Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova tasna Carpisa
Nova tasna Carpisa Nova tasna Carpisa Nova tasna Carpisa Nova tasna Carpisa

Nova tasna Carpisa

1900 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: vestackakoza

Ознаки: tasna crvena bela carpisa

3
0

Nova tasna od carpisa od edna strana e crvena od drugata bela ima dopolnitelna dolga racka sharena i vnatresno malo novcanice

Додадено: 21.3.2019 Прегледи: 143

tatjanatanja

214
0

Членот го следат

487

Членот ги следи

1