Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Ранец Crn ranec - Namalena cena
Crn ranec - Namalena cena
Crn ranec - Namalena cena Crn ranec - Namalena cena Crn ranec - Namalena cena Crn ranec - Namalena cena

Crn ranec - Namalena cena

650 МКД

Бренд: -

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: ranec kozen crn

4
0

Crno rance od cvrsta eko koza. Noseno nekolku pati. Nema grebnatinka.

Додадено: 27.3.2019 Прегледи: 227

SnowWhite7

56
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

27