Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Ранец НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL
НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL
НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL

НОВ!!! BURTON BACKPACK ORIGINAL

2000 МКД

Бренд: burton

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: original burton new

3
0

НОВ РАНЕЦ ОРГИНАЛ BURTON - Поради сплет на околности го продавам. Платен многу поскапо ( знаете какви цени држи овој бренд..)

Додадено: 16.4.2019 Прегледи: 57

NenaMj

79
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

27