Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vintage ~ Retro
Vintage ~ Retro Vintage ~ Retro Vintage ~ Retro Vintage ~ Retro Vintage ~ Retro

Vintage ~ Retro

499 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа платно

Ознаки: retro vintage

1
0

Три во едно е :D Ако не и ставите рачки, може да се носи како плик ташна, може да се додадат рачките и да се носи како мала ташничка преку рамо или пак да се користи како несесер на пример Ретро модел, со уште поретро механизам на отварање и затварање Не е користена... само рачката ја имам користено ( на друга ташна ) - Внатре е со џепче и додаток (ID card) Внатре стои уште цената - 20евра

Додадено: 18.4.2019 Прегледи: 26

NenaMj

79
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

27