Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Ташна Карписа Не користена
Ташна Карписа Не користена
Ташна Карписа Не користена Ташна Карписа Не користена Ташна Карписа Не користена Ташна Карписа Не користена

Ташна Карписа Не користена

900 МКД

Бренд: карписа

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: карписа ташна carpisa модерно чанта

5
0

Пред еден месец купена, еднаш само носена во одлична форма и многу модерна, совршен додаток за убав аутфит.

Додадено: 1.5.2019 Прегледи: 344

Moda.Tina

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0